Trójmiasto - Rockin'iT - Kursy programowania

Kursy w Trójmieście

Potrójny potencjał płynący z trzech prężnie rozwijających się miast. Skorzystaj z możliwości, jakie daje trójmiejski rynek IT.

Morze perspektyw

Młoda i rozwojowa Gdynia, atrakcyjny Sopot oraz potężne zaplecze biurowe Gdańska, tworzą idealne miejsce do pracy dla programistów. W 2022 roku w Trójmieście odnotowano 25 tysięcy osób zatrudnionych w branży IT, co pod względem wyniku stanowi czołówkę w Polsce. Województwo pomorskie przoduje także w liczbie ofert pracy, będąc czwartym regionem pod tym względem.

Szeroki wybór

Morze przyciąga inwestorów, co wymiernie przekłada się na rozwój sektora IT. Na trójmiejskim rynku pojawiły się takie firmy, jak: Amazon, Boeing, Epam, Intel, Lufthansa i Nordea, które stale poszukują wyspecjalizowanych developerów. Skorzystaj z oferty naszych kursów i rób karierę w wielkich światowych korporacjach.

Kursy IT w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni?
Mamy coś dla Ciebie!

Jesteśmy częścią czegoś większego

Jesteśmy częścią największej organizacji z zakresu edukacji prywatnej w Polsce. Doświadczenie łączymy z pasją i innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

40+
trenerów
10+
tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
15
współpracujących firm
9
miast