Łódź - Rockin'iT - Kursy programowania

Kursy w Łodzi

IT stawia na Łódź! Miasto niegdyś niedoceniane pod wieloma względami, dzisiaj podbijane jest przez zagraniczny rynek nowych technologii. Zainwestuj w siebie i razem z naszą załogą dopłyń do celu.

Manufaktura kodu

Doceń czwarte największe miasto w Polsce i razem z nami rozpocznij tu swoją karierę! Łódź plasuje się na 7. miejscu pod względem liczby ofert pracy w branży IT i stale się rozwija. W 2020 roku w województwie łódzkim zarejestrowanych było ponad 6 tysięcy firm, co w porównaniu do 2016 stanowi aż 160% wzrostu.

 

Informatyczne centrum Polski

Położenie geograficzne i potencjał demograficzny sprawiają, że łódzki rynek staje się coraz atrakcyjniejszy dla zagranicznych graczy. Postawiły na niego, między innymi, brytyjska spółka Endava, a także Infoplus – ukraiński gigant IT, organizujący w Łodzi globalne centrum swojego biznesu.

Interesują Cię kursy IT w Łodzi?
Sprawdź nasze propozycje!

Jesteśmy częścią czegoś większego

Jesteśmy częścią największej organizacji z zakresu edukacji prywatnej w Polsce. Doświadczenie łączymy z pasją i innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

40+
trenerów
10+
tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
15
współpracujących firm
9
miast