Jedyna taka okazja na Black Week! - Rockin'iT - Kursy programowania

No Fluff Jobs i Rockin'iT łączą siły na Black Week!

Marzysz o karierze w branży IT, ale ciągle coś Cię powstrzymuje? Rockin’iT łączy siły z No Fluff Jobs – liderem w rekrutacji IT, aby tej jesieni zapewnić Ci niepowtarzalną okazję! Zapisz się do programu wdrożeniowego Junior Front-end Developer i zgarnij pakiet od No Fluff Jobs warty 1 400 PLN całkowicie za darmo! Wystartuj karierę w IT z nami!

Wypełnij formularz i nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Nie możemy doczekać się Twojej wiadomości! Wypełnij formularz i skorzystaj z wyjątkowej okazji! 

  Dajemy naszym Kursantom coś więcej niż zwykłe rabaty!

  🔸 Wystartuj Karierę z Rockin’iT: dołącz do Programu Wdrożeniowego Junior Front-end Developer i zyskaj solidne fundamenty, które pozwolą Ci wkroczyć do świata IT z pewnością siebie.

  🔸 Zgarnij pakiet od No Fluff Jobs: kurs Junior IT Masterclazz w najwyżej wersji oraz dostęp do narzędzia analitycznego dla kandydatów w NFJ warty 1 400 PLN – teraz całkowicie za darmo! 

  Program wdrożeniowy Junior Front-end Deveoper

  W programie wdrożenia do zawodu, w ciągu aż 240 godzin zajęć na żywo z trenerami przeprowadzimy Cię krok po kroku przez kluczowe technologie i niezbędne narzędzia w codziennym życiu specjalisty front-end. Nauczysz się, jakie metody pracy są najbardziej efektywne, jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami technicznymi oraz jak wdrażać projekty, które zachwycą klienta! Przyspiesz swoją ścieżkę kariery w IT pod okiem naszych doświadczonych mentorów. Trenerzy Rockin’iT to aktywni zawodowo eksperci, którzy od wielu lat spełniają się w zakresie programowania, designu, zarządzania projektami oraz biznesu w sektorze IT.

  Kurs Junior IT Masterclazz od No Fluff Jobs za darmo!

  Zestaw must have na Twój start w branży IT. 12 modułów w wygodnych lekcjach video – oglądasz, kiedy chcesz. A wśród nich te o najbardziej pożądanych skillach w branży IT: programowanie obiektowe, posługiwanie się bazami danych SQLprojektowanie Rest Api, sprawne posługiwanie się GITem i czysty kod. Ponadto w pakiecie znajdziesz dodatkowe kursy na poziomie advanced:  np. testing techniques, czy lazy developer tricks. 

  Cały pakiet to ponad 60 godzin eksperckiej wiedzy, dostępnych na każdym urządzeniu i w dowolnym czasie, a do tego spotkania live z wybranymi ekspertami, a także Certyfikat Junior IT Essentials Platinum.

  Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skorzystaj z promocji na Black Week i zacznij swoją przygodę z IT już dziś.
  Pamiętaj, oferta jest ograniczona czasowo!

  Dlaczego front-end się opłaca?

  Niski próg wejścia do branży

  Duży popyt i wciąż rosnący rynek

  Wiele ścieżek rozwoju kariery

  Liczne benefity i praca zdalna

  Wypełnij formularz i nie przegap tej wyjątkowej okazji!

  Nie możemy doczekać się Twojej wiadomości! Wypełnij formularz i spodziewaj się odpowiedzi.