Metoda nauczania dla szkoleń IT - Rockin'iT kursy IT

Nasza metoda nauczania dla szkoleń IT

Chcemy zmienić Cię w mistrza swojej dziedziny. W Rockin’iT masz możliwość praktycznej nauki w oparciu o branżowe realia. Rewolucja w szkoleniach IT to dla nas więcej niż ładny slogan.

Framework szkoleniowy R’iT

Zgodnie z naszą metodą nauczania dla szkoleń IT każdy uczestnik buduje dwa backlogi – jeden z poznanymi narzędziami i drugi – z zagadnieniami, które chce rozszerzyć oraz z dotyczącymi ich problemami. Taka „skrzynka narzędziowa”, zbudowana w czasie rzeczywistym, pozwala stworzyć wspólny backlog kursantów i pracować nad nim. Ze szkolenia uczestnik wychodzi z opracowanym problemem — sumą punktów widzenia i doświadczeń na dany temat oraz z podzielonym w czasie, precyzyjnym planem wykorzystania narzędzi, który pozwoli efektywnie implementować je w pracy. 

Praktyka i doświadczenie 

Tematy kursów R’iT nie wzięły się znikąd — wynikają bezpośrednio z doświadczeń naszych Trenerów. Każdy z nich od wielu lat działa w branży IT i omawiane zagadnienia zna od podszewki. Eksperci, których tu spotkasz, podzielą się z Tobą dobrymi praktykami wypracowanymi na własnej ścieżce zawodowej. Prowadzący szkolenia operują na realnych biznesowych przykładach. Dzięki nim poznasz cenne tricks and tips, zmieniające Twoje zadania w drogę do sukcesu.

Realne środowisko pracy

Nie bawimy się w ogólniki i w teorie biznesowe. Przekazywaną wiedzę i skille zawsze odnosimy do zawodowej codzienności – zarówno Trenerów, jak i kursantów. W ten sposób przygotujemy Cię do pracy w prawdziwym projekcie osadzonym w realiach branży IT. Dzięki temu raz na zawsze zapomnisz o nauce w wyidealizowanych, oderwanych od rzeczywistości warunkach.

Same konkrety

Ze szkolenia Rockin’iT wychodzisz trzymając w garści konkretne narzędzia, które możesz natychmiast zastosować w swoim projekcie. W trakcie nauki z pewnością nie zaznasz nudy. Wszystkie nasze kursy to kawał ciężkiej i solidnej pracy. Najpierw ze strony Trenera, a później – Twojej. Ten wysiłek zdecydowanie Ci się opłaci. Zdobyte skille sprawią, że będziesz działać o wiele skuteczniej i efektywniej.

Wspólnie osiągamy wyniki

Każde ze szkoleń IT traktujemy jako współpracę. Wychodzimy z założenia, że dążymy do wspólnego sukcesu i stawiamy na pełne zaangażowanie całej ekipy. Wybierając nasz kurs, stajesz się częścią społeczności R’iT. Tutaj wszyscy wymieniamy się doświadczeniami, wspieramy i wzajemnie się challenge’ujemy. Dzięki tak dynamicznej współpracy zwiększysz swoje efekty, a świetne rezultaty pracy dowieziesz natychmiast.

Sprawdź, kto już z nami rockował!

Country Manager, HTEC Group
Dawid Ostręga

Rozwiązujemy problemy klientów, dostarczając im produkty z najwyższej półki. Realizujemy tylko zaawansowane projekty, dlatego poszukujemy osób, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość pracy. Od kandydatów oczekujemy rozległej wiedzy technologicznej, umiejętności działania w zespole, a także bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Ważne są też dla nas wysokie kompetencje komunikacyjne oraz otwartość.

Product Owner, Marotino
Kacper Michalak

Doświadczenie w programowaniu to jedynie pierwsza pozycja na naszej rekrutacyjnej liście kontrolnej. Od kandydatów – niezależnie od rodzaju stanowiska – oczekujemy komunikatywności i umiejętności pracy w zespole. Wiemy, że chęć rozwijania kompetencji i poszerzania wiedzy z zakresu programowania potrafi być motywatorem dla całego teamu. Właśnie dlatego tak bardzo cenimy skuteczną komunikację i dobry kontakt w jego obrębie.

Founder & Digital Director, soppo studio
Michał Jędrzejczyk

Nasz kandydat powinien posiadać umiejętności badawczo-analityczne i dobre podstawy wiedzy z zakresu matematyki. Na co dzień będzie poszukiwał rozwiązań różnych zagadnień i problemów. Nie ma jednak na nowo “wymyślać koła”. Szukamy osób, które potrafią korzystać z tego, co stworzyły, a programowanie sprawia im frajdę. Liczą się dla nas też dbałość o szczegóły, rozumienie potrzeb klienta, zdolność do pracy w zespole i znajomość języka angielskiego.

 

Guild Leader Software Engineer, Objectivity
Marcin Glac

Jesteśmy firmą opartą na wartościach, tworzącą oprogramowanie i specjalizującą się w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań programowych. Szukamy ludzi, dla których głównym motorem do działania są współpraca i nieustanna nauka. Ludzi, którzy poprzez odpowiedzialność i proaktywną postawę dostarczają usługi, charakteryzujące się wybitną jakością. Techniczne kompetencje, współdziałanie i dobrze rozwinięta komunikacja, także w języku angielskim, to absolutne must have.

Project Consultant, Black Core
Dominika Kiliańczyk

Zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań to najbardziej pożądane przez nas cechy. Wpływają na wydajność i jakość pracy, a zarazem na zadowolenie z niej i na rozwijanie umiejętności. Samodzielność wcale nie wyklucza się z działaniem w grupie. W połączeniu z pasją i własną inicjatywą pozwala programistom oraz managerom być aktywnymi i odpowiedzialnymi członkami zespołu. To z kolei przyczynia się do lepszej współpracy i efektywności teamu.

CEO, Tincors.com
Damian Brzozowski

W naszej branży największą wartość stanowi umiejętność ciągłego uczenia się. W przemyśle kluczowa jest wydajność, dlatego nieustanne modyfikacje i usprawnienia to dla nas codzienność. Podobnie jest z programowaniem – dziedziną, w której co rusz pojawiają się nowe narzędzia, języki i technologie. Programista powinien być gotów do stałego rozwijania swoich umiejętności. Łączenie tych dwóch, stale ewoluujących dziedzin to ogromne, ale wynagradzające wyzwanie.

HR Business Partner, Idego
Dominika Kureczko

Branża IT mimo różnych zawirowań rynkowych wciąż się rozwija, a pracodawcy aktywnie poszukują specjalistów, z różnych dziedzin. Najwięcej otwartych stanowisk dotyczy developerów ze znajomością poszczególnych technologii – zwłaszcza seniorów. Natomiast nie tylko technologie zaważą o zdobyciu konkretnego stanowiska. Nie mniej ważne są umiejętności miękkie, takie jak zarządzanie priorytetami, samodzielność czy komunikatywność.

CEO Website Style
Dawid Szmigiel

Nieustający progres to najsilniejszy fundament branży IT, dlatego programiści, z którymi nawiązujemy współpracę, chętnie poszerzają swoją wiedzę. Przy tym są samodzielni i zaangażowani w projekt na każdym etapie. Gramy zespołowo, dlatego stawiamy na klarowną komunikację i współpracę z teamem oraz klientem. W naszym zespole nie tworzymy problemów, a jedynie je rozwiązujemy – tego właśnie oczekujemy od osób, które do nas dołączają. Doceniamy kandydatów, którzy chcą mieć realny wpływ na to w jaki sposób wprowadzamy innowacje w nasze projekty.