Poznań - Rockin'iT - Kursy programowania

Kursy w Poznaniu

Perła branży IT w zachodniej Polsce. Miasto z szerokimi perspektywami, w którym poczujesz, że Twoja kariera nabiera rozpędu.

Poznań przyjazny juniorom

Największe miasto na zachodzie kraju. Poznań coraz mocniej stawia na branżę IT. W 2021 roku wielkopolski rynek pracy zrzeszał prawie 9 tysięcy firm z tego sektora. Poznańskie przedsiębiorstwa otwierają się dla pracowników z mniejszym doświadczeniem. Według badań z 2021 roku, pracodawcy często deklarowali chęć zatrudnienia juniorów.

 

Front-endzi poszukiwani

Chcesz pracować jako front-end developer? Z nami zdobędziesz kompetencje i wskoczysz na poznański rynek. Z raportu stworzonego dla miasta Poznań w 2021 roku wynika, że do najbardziej pożądanych języków programowania zaliczają się: JavaScript, Java i Python. To czyni stolicę Wielkopolski świetnym miejscem dla specjalistów w dziedzinie front-endu. 

Myślisz o kursie IT w Poznaniu?
Wybierz interesujący Cię termin!

Jesteśmy częścią czegoś większego

Wchodzimy w skład największej organizacji z zakresu edukacji prywatnej w Polsce. Doświadczenie łączymy z innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

40+
trenerów
10+
tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
15
współpracujących firm
9
miast