Kariera - Rockin'iT - Kursy programowania

Zapraszamyna scenę!

Rewolucjonizujemy metodykę szkoleń w IT – poszukujemy doświadczonych graczy do zespołu. Twoja wiedza i nasz pomysł to recepta na sukces. Wspólnie budujmy rockową społeczność!

Chcesz zostać trenerem/ką?
Masz ciekawy pomysł na szkolenie?

Nasze oczekiwania

 

Szukamy osób, których pasją stanie się kształtowanie nowego pokolenia programistów (i nie tylko), mentoring oraz promowanie jakości na szeroko pojętym rynku IT. Wypatrujemy podobnych sobie entuzjastów, będących w stanie wynieść szkolenia dla tego sektora na zupełnie nowy poziom.

Jeśli:

  • jesteś programistą/ką / PM / Business Analyst / UX,
  • jesteś testerem/ką z bogatym backgroundem w projektach komercyjnych,
  • masz zamiłowanie do mentoringu i dzielenia się wiedzą,
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub chcesz je zdobyć,
  • zależy Ci na samorozwoju i kręci Cię obszar edukacji,
  • pragniesz współtworzyć zupełnie nowe podejście do nauczania IT w Polsce,
  • chcesz szkolić w zespole, który wymienia się pomysłami i wzajemnie wspiera
   …to koniecznie do nas napisz!

 

Oferujemy:

 

Rockin’iT to rewolucja także w sposobie podejścia do trenerów!
Dlaczego szkoleniowcy mają się u nas jak pączki w maśle?

Dowolna forma współpracy

Dostosujemy ją do Twoich preferencji i sytuacji życiowej. Zawsze stawiamy na wspólne szukanie najlepszych rozwiązań. Ważne, aby pracowało nam się komfortowo i żeby obie strony stały się dla siebie równorzędnymi partnerami. 

Gotowy program

Jesteśmy otwarci na Twoje doświadczenie i nowe pomysły, ale jeśli wolisz zacząć od tego, co już wypracowaliśmy, to śmiało! Przygotowaliśmy własny program nauczania z podziałem na bloki i poszczególne zajęcia. 

Gotowe materiały szkoleniowe

Na stole mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby poprowadzić świetne zajęcia. Czekają na Ciebie gotowe konspekty, treści zadań i sprawdzone narzędzia. Zawsze możesz też liczyć na dodatkowe wsparcie. U nas jest naprawdę dobrze! 

Liczba godzin nauczania dopasowana do Twoich preferencji

Podzieliliśmy szkolenia tak, aby elastycznie dopasować grafik do możliwości trenerów. Masz dużo czasu i chcesz poprowadzić wiele zajęć? Idziemy w to! Chcesz nauczać tylko kilka godzin w miesiącu? Nie ma sprawy. 

Hybrydowa nauka

Część zajęć odbywa się stacjonarnie, ale wiele z nich prowadzimy zdalnie lub w formie e-learningowej. To oznacza wygodę i dużo swobody dla Ciebie. Tak naprawdę możesz pracować z każdego miejsca na świecie! 

Profesjonalne szkolenie z dydaktyki

Dowiesz się wszystkiego o dydaktyce, metodyce i pracy z kursantami. Przeszkolą Cię prawdziwi guru nauczania, którzy zdradzą tajniki prowadzenia świetnych zajęć i sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami. W sali ćwiczeniowej nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć.

Unikatowa metoda edukacyjna

Wprowadzimy Cię w świat naszego autorskiego podejścia. Oparliśmy je o założenia neurodydaktyki – nauki, pomagającej projektować proces przyswajania wiedzy zgodnie z naturalnymi preferencjami ludzkiego mózgu. Odwróciliśmy też tradycyjny model zajęć, dzięki czemu praktyczne uczenie się nabiera zupełnie nowego znaczenia. 

Mentoring merytoryczny i metodyczny

Zapewniamy ciągłą pomoc ekspertów i wieloletnich trenerów. Co trzy głowy to nie jedna – w naszym teamie nigdy nie jesteś sam! Masz wokół siebie innych specjalistów. Wspieracie się, wymieniacie pomysłami, a nawet przejmujecie swoje zajęcia w razie awarii. Razem tworzycie jakość i dajecie kursantom maksymalny poziom wiedzy i umiejętności. 

Promujemy się wzajemnie

Damy światu znać, że jesteś trenerem R’iT. Promujemy się wzajemnie, doceniamy nasze osiągnięcia i wspólnie budujemy marki – Rockin’iT i Twoją osobistą! Z nami rozwiniesz skrzydła i zostaniesz prawdziwą gwiazdą w świecie IT. 

Wchodzisz w to?
Daj o sobie znać!

Wchodzisz w to?
Daj o sobie znać!

Agata Maciejewska
IT Trainer's Buddy
agata.maciejewska@rockinit.pl 888 722 534