Warszawa - Rockin'iT - Kursy programowania

Kursy w Warszawie

Warszawska dżungla wielkich przedsiębiorstw, czyli mekka IT w Polsce. Złap szansę na realizację projektów dla dużych graczy!

Warszawski szczyt

Wielkie miasto wielkich możliwości. Stolica Polski słynie z szans rozwoju i dużej liczby ofert pracy nie tylko dla ekspertów, którzy liczą na rekordowe zarobki, ale także dla początkujących specjalistów. Według zestawienia Next Technology Professionals, w 2021 roku aż 34% wszystkich ofert pracy z dużych miast w sektorze IT pochodziło z Warszawy.

 

Pracuj, jak chcesz 

Praca w IT wiąże się nie tylko z wysokimi zarobkami, ale także ze stabilnością i elastycznością zatrudnienia. Jak podaje wspomniany raport, aż 64% juniorów i 63% midów pracowało w oparciu o umowę o pracę. Bardziej doświadczeni specjaliści wybierali kontrakt B2B. Warunki nie są tematem tabu. To Ty decydujesz, co najbardziej Ci się opłaca na konkretnym etapie kariery.

Przeglądasz oferty kursów IT w Warszawie?
Wybierz najlepszą dla siebie!

Jesteśmy częścią czegoś większego

Jesteśmy częścią największej organizacji z zakresu edukacji prywatnej w Polsce. Doświadczenie łączymy z pasją i innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

40+
trenerów
10+
tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
15
współpracujących firm
9
miast