Wrocław - Rockin'iT - Kursy programowania

Kursy we Wrocławiu

Polskie miasto z europejskimi perspektywami. Rozpocznij karierę w branży IT w jednym z najbardziej rozwojowych regionów.

Panorama świata IT

Jeśli zaczynać, to we Wrocławiu. Od 2020 roku liczba miejsc pracy na rynku IT w tym mieście podwoiła się. Pod koniec 2021 roku dostępnych było już ponad 3 tysiące ofert! Dzięki temu Wrocław należy do trzech miast w Polsce, które mogą pochwalić się najwyższymi wynikami pod względem oferowanych stanowisk w sektorze IT. Zdobądź z nami kompetencje i wyróżnij się na wrocławskim rynku.

 

Europejskie perspektywy

Wrocław – miasto ogromnych możliwości. Odpowiadają za to między innymi zagraniczni giganci, tacy jak: Google, Nokia, IBM, Siemens, Opera czy Luxoft, którzy za miejsce swojej siedziby obrali właśnie stolicę Dolnego Śląska. O prestiżu miasta świadczy także wybór Wrocławia na organizatora jednego z największych wydarzeń ze świata IT w Polsce – SoDA Conference 2022.

Szukasz kursów IT we Wrocławiu?
Zobacz nasza ofertę! 

Jesteśmy częścią czegoś większego

Jesteśmy częścią największej organizacji z zakresu edukacji prywatnej w Polsce. Doświadczenie łączymy z pasją i innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

40+
trenerów
10+
tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
15
współpracujących firm
9
miast