Gliwice - Rockin'iT - Kursy programowania

Kursy w Gliwicach

Śląsk zrywa z etykietą regionu kojarzonego tylko z górnictwem i staje się nowym zagłębiem sektora technologicznego. Gliwice korzystają z przynależności do górnośląskiej aglomeracji, zmieniając się w ważny punkt polskiej mapy IT.

Kopalnia talentów

Za sukces śląskiego rynku IT odpowiada wiele tysięcy firm, zajmujących się działalnością związaną z oprogramowaniem. Region plasuje się na 4. miejscu pod względem największej liczby ofert pracy w branży IT. Skorzystaj z naszych kursów i wejdź do gry o najbardziej pożądane stanowiska QA czy front-end developera, które stanowią 26% wszystkich ofert w tym sektorze.

 

 

Region dla inwestorów

Potencjał Górnego Śląska zauważyło wielu zagranicznych gigantów. Na ten region postawiło Fujitsu, otwierając w nim swoje centrum biznesowe. Dołączyło tym samym do innych korporacji, takich jak IBM czy Capgemini, zapewniając prace tysiącom specjalistów. Do rozsławienia regionu przyczynia się także Intel Extreme Masters – największy turniej e-sportowy w Polsce, organizowany w katowickim Spodku.

Interesują Cię kursy IT w Gliwicach?
Kliknij i zapoznaj się z ofertą!

Jesteśmy częścią czegoś większego

Wchodzimy w skład największej organizacji z zakresu edukacji prywatnej w Polsce. Doświadczenie łączymy z innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

40+
trenerów
10+
tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
15
współpracujących firm
9
miast