Kraków - Rockin'iT - Kursy programowania

Kursy w Krakowie

Jeśli praca, to zdecydowanie w Krakowie. Dołącz do elitarnego grona i zostań jednym ze specjalistów w drugim największym mieście na rynku IT w Polsce.

Kraków królestwem IT

Miasto Królów Polski stoi otworem zarówno przed cenionymi profesjonalistami, jak i początkującymi pasjonatami. Jak wynika z danych z 2021 roku, dynamiczny rozwój branży przyniósł 50 000 specjalistów, którzy zostali zatrudnieni przez kilkadziesiąt przedsiębiorstw. To właśnie tutaj start-upy zamieniają się w dochodowe biznesy.

Praca szuka człowieka

Kandydaci nie muszą martwić się o oferty pracy. W Krakowie ogłoszenia torpedują ich na każdym kroku. Według badań przedstawionych w Kraków IT Market Report, w 2021 roku aż 73% specjalistów, którzy zmienili pracę, otrzymało ofertę bez wcześniejszego aplikowania. Zatrudnienie w krakowskim IT wiąże się ze sporymi benefitami proponowanymi przez większość firm w branży.

Chcesz zapisać się na kurs IT w Krakowie?
Dołącz do grona Rockersów!

Jesteśmy częścią czegoś większego

Wchodzimy w skład największej organizacji z zakresu edukacji prywatnej w Polsce. Doświadczenie łączymy z innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

40+
trenerów
10+
tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
15
współpracujących firm
9
miast