Metoda nauczania - Rockin'iT - Kursy programowania

Nasza metoda nauczania

Chcemy zmienić Cię w mistrza swojej dziedziny. W Rockin’iT masz możliwość praktycznej nauki w oparciu o branżowe realia. Rewolucja w szkoleniach IT to dla nas więcej niż ładny slogan.

Framework szkoleniowy R’iT

Uczestnik kursu buduje dwa backlogi – jeden z poznanymi narzędziami i drugi – z zagadnieniami, które chce rozszerzyć oraz z dotyczącymi ich problemami. Taka “skrzynka narzędziowa”, zbudowana w czasie rzeczywistym, pozwala stworzyć wspólny backlog kursantów i pracować nad nim. Ze szkolenia uczestnik wychodzi z opracowanym problemem – sumą punktów widzenia i doświadczeń na dany temat oraz z podzielonym w czasie, precyzyjnym planem wykorzystania narzędzi, który pozwoli efektywnie implementować je w pracy. 

Praktyka i doświadczenie

Tematy kursów R’iT nie wzięły się znikąd – wynikają bezpośrednio z doświadczeń naszych Trenerów. Każdy z nich od wielu lat działa w branży IT i omawiane zagadnienia zna od podszewki. Eksperci, których tu spotkasz, podzielą się z Tobą dobrymi praktykami wypracowanymi na własnej ścieżce zawodowej. Prowadzący szkolenia operują na realnych biznesowych przykładach. Dzięki nim poznasz cenne tricks and tips, zmieniające Twoje zadania w drogę do sukcesu.

Realne środowisko pracy

Nie bawimy się w ogólniki i w teorie biznesowe. Przekazywaną wiedzę i skille zawsze odnosimy do zawodowej codzienności – zarówno Trenerów, jak i kursantów. W ten sposób przygotujemy Cię do pracy w prawdziwym projekcie osadzonym w realiach branży IT. Dzięki temu raz na zawsze zapomnisz o nauce w wyidealizowanych, oderwanych od rzeczywistości warunkach.

Same konkrety

Ze szkolenia Rockin’iT wychodzisz trzymając w garści konkretne narzędzia, które możesz natychmiast zastosować w swoim projekcie. W trakcie nauki z pewnością nie zaznasz nudy. Wszystkie nasze kursy to kawał ciężkiej i solidnej pracy. Najpierw ze strony Trenera, a później – Twojej. Ten wysiłek zdecydowanie Ci się opłaci. Zdobyte skille sprawią, że będziesz działać o wiele skuteczniej i efektywniej.

Wspólnie osiągamy wyniki

Każde ze szkoleń traktujemy jako współpracę. Wychodzimy z założenia, że dążymy do wspólnego sukcesu i stawiamy na pełne zaangażowanie całej ekipy. Wybierając nasz kurs stajesz się częścią społeczności R’iT. Tutaj wszyscy wymieniamy się doświadczeniami, wspieramy i wzajemnie się challenge’ujemy. Dzięki tak dynamicznej współpracy zwiększysz swoje efekty, a świetne rezultaty pracy dowieziesz natychmiast.

Sprawdź, kto już z nami rockował!

Project Consultant, Black Core
Dominika Kiliańczyk

Zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań to najbardziej pożądane przez nas cechy. Wpływają na wydajność i jakość pracy, a zarazem na zadowolenie z niej i na rozwijanie umiejętności. Samodzielność wcale nie wyklucza się z działaniem w grupie. W połączeniu z pasją i własną inicjatywą pozwala programistom oraz managerom być aktywnymi i odpowiedzialnymi członkami zespołu. To z kolei przyczynia się do lepszej współpracy i efektywności teamu.

Product Owner, Marotino
Kacper Michalak

Doświadczenie w programowaniu to jedynie pierwsza pozycja na naszej rekrutacyjnej liście kontrolnej. Od kandydatów – niezależnie od rodzaju stanowiska – oczekujemy komunikatywności i umiejętności pracy w zespole. Wiemy, że chęć rozwijania kompetencji i poszerzania wiedzy z zakresu programowania potrafi być motywatorem dla całego teamu. Właśnie dlatego tak bardzo cenimy skuteczną komunikację i dobry kontakt w jego obrębie.