PODSTAWOWY

Junior Front-end Developer

Chcesz rozpocząć karierę w branży IT? Pomożemy Ci uderzyć w odpowiednie struny, by w ciągu 12 miesięcy uczynić z Ciebie pełnoprawnego Junior Front-end Developera! Otwórz się na całą gamę nowych możliwości, dzięki naszemu programowi wdrożenia do zawodu – zaprojektowanego przez ludzi, którzy kochają to, co robią!

Najbliższe terminy
filters
Najblizsze terminy
filters
Wyczyść
Filtry
Tryb

Lokalizacja

Język

ANULUJ
TERMINY DLA:
Brakujące:
BRAK TERMINÓW
DLA Twojego zapytania.
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH
A damy CI znać, gdy POJAWI SIĘ TERMIN.
TERMINY DLA:
Brakujące:
BRAK TERMINÓW
DLA Twojego zapytania.
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH
A damy CI znać, gdy POJAWI SIĘ TERMIN.
Miejsce
Język
Termin
Wymiar
Cena
Miejsce
Zdalnie
Wieczorowy
Język
Polski
Polski
Termin
15.01.2024
-
12.06.2024
Wymiar
240 h Polski
Cena
11990 PLN
WIĘCEJ TERMINÓW
Dlaczego warto?

Kodowanie to nie wszystko!

W Rockin’iT, w programie wdrożenia do zawodu Junior Front-end Developera, przeprowadzimy Cię krok po kroku przez kluczowe technologie i narzędzia niezbędne do pracy specjalisty. Ponadto, pokażemy Ci jak działać w zespole, będziemy wykonywać prawdziwe zadania developerskie, zdradzimy tajniki współpracy z UX Designerem i… wiele, wiele więcej! Czeka Cię solidna dawka wiedzy z jeszcze większą ilością praktyki!

Droga do IT

Naucz się, jakie metody pracy są najbardziej efektywne, jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami technicznymi oraz jak wdrażać projekty, które zachwycą klienta! Przyspiesz swoją ścieżkę kariery w IT pod okiem naszych doświadczonych mentorów. Trenerzy Rockin’iT to aktywni zawodowo eksperci, którzy od wielu lat spełniają się w zakresie programowania, designu, zarządzania projektami oraz biznesu w sektorze IT.

 

 

 

Co ci da szkolenie?

Osiągniesz mistrzostwo w tworzeniu interfejsów

W trakcie programu wdrożeniowego do zawodu Junior Front-end Developera zdobędziesz umiejętności tworzenia nowoczesnych i responsywnych interfejsów użytkownika. Pod okiem ekspertów IT przyswoisz najpopularniejsze technologie takie jak: HTML, CSS, TypeScript, React i JavaScript.A przede wszystkim, dzięki trenerom Rockin’iT nauczysz się samodzielnie odnajdywać rozwiązania i stosować wiedzę w praktyce – tak jak robią to prawdziwi programiści!

Nauczysz się efektywnego programowania
Poznasz narzędzia niezbędne w pracy każdego developera
Nauczysz się czytać dokumentacje i rozumieć wymagania
Stworzysz projekty i rozbudujesz swoje portfolio
Zrealizujesz prawdziwe zadania developerskie
Nauczysz się zasad współpracy i komunikacji w zespole
Stworzysz swoje profesjonalne CV oraz profil LinkedIn
Poprowadzimy cię ścieżką kariery w IT!

W ramach programu wdrożeniowego nauczysz się programować, realizować projekty oraz efektywnie poruszać się po rynku pracy.

ETAP 1 – Nauka przez praktykę
 • Spędzisz 240 intensywnych godzin z doświadczonymi trenerami.
 • Zanurzysz się w programowaniu: 80% czasu poświęcisz na praktyczne ćwiczenia i kodowanie.
ETAP 3 – Utrwalanie, portfolio, rekrutacja
 • Masz nieograniczony dostęp do materiałów z kursu – powtarzaj i utrwalaj wiedzę, przerabiaj ćwiczenia, poprawiaj swój kod!
 • Buduj portfolio: korzystaj z wsparcia naszej społeczności i szukaj inspiracji na dodatkowe projekty.
ETAP 2 – Przygotowanie do rynku pracy
 • Stworzymy Ci skuteczne CV oraz profil na LindkedIn
 • Przećwiczysz umiejętności na symulowanych rozmowach technicznych i uzyskasz wsparcie w procesie rekrutacji

 

ETAP 4 – Twoja kariera w IT
 • Skorzystaj ze wsparcia Rockin’iT w znalezieniu pierwszej pracy
 • Zacznij zarabiać: oferujemy doradztwo w zakresie doboru formy zatrudnienia oraz pomoc w zakładaniu działalności.
 • Inwestuj w siebie: zyskaj zniżki na dalsze studia i specjalistyczne szkolenia.

 

Co o kursie mówią nasi Absolwenci?

Zuzanna Kochanowska

Kurs oceniam jako wymagający, ale i niesamowicie wciągający. Intensywnie wprowadza w świat front-endowy, dzięki profesjonalnym trenerom, którym nigdy nie brakuje chęci i cierpliwości do przekazywania wiedzy, tłumaczenia zagadnień i szukania błędów.

Uczestniczka Programu PomeranianSTART.IT w ramach projektu Invest in Pomerania, którego partnerem merytorycznym był zespół Rockin’iT.

Łukasz Materny

Zajęcia oceniam bardzo pozytywnie. Ze wszystkich prowadzących chciałbym wyróżnić Szymona, który ma odpowiednie podejście do kursanta, dobrze i przystępnie tłumaczy potrzebne zagadnienia, krok po kroku wprowadza nas w świat Front-endu.

Uczestnik Programu PomeranianSTART.IT w ramach projektu Invest in Pomerania, którego partnerem merytorycznym był zespół Rockin’iT.

Paweł Goc

Kurs prowadzony jest przez praktyków. Dzięki czemu podczas jego trwania zostajesz wyposażony zarówno w wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności przydatne w realnej pracy. Nie tylko trenerzy są wartością tego kursu. To co w mojej opinii go wyróżnia na tle innych to liczba godzin spędzona z trenerami podczas zajęć oraz czas poświęcony na wspólny code review. Atutem jest również jest forma zajęć przypominająca warunki pracy w zespole rozproszonym.


Uczestnik Programu PomeranianSTART.IT w ramach projektu Invest in Pomerania, którego partnerem merytorycznym był zespół Rockin’iT.

 

Aleksandra Waniczek

Zagadnienia poruszane na kursie są fajnie uporządkowane. Cieszę się, że po nadzorem możemy wraz z kursantami wspólnie pisać kod i nie jesteśmy zostawieni z problemem sami sobie. Podoba mi się też to, że każdy indywidualnie zawsze może udostępnić pulpit i skonsultować się nawet z pozornie błahym problemem. Wspólne code review jest cennym doświadczeniem. Trenerzy są wyrozumiali i zaangażowani w nauczanie – dostajemy notatki i dodatkowe materiały do pracy własnej.

Uczestniczka Programu PomeranianSTART.IT w ramach projektu Invest in Pomerania, którego partnerem merytorycznym był zespół Rockin’iT.

Katarzyna Mazur

Bardzo się cieszę, że poszukując odpowiedniego dla mnie szkolenia w branży IT, trafiłam na program Pomeranian Start.IT. Program, został stworzony w taki sposób, aby od podstaw przygotować kursantów na wyzwania w dziedzinie programowania. Różnorodne zagadnienia, praca z makietami, odwoływanie się trenerów do sytuacji z życia, poznawanie wielu języków programowania czy programów niezbędnych w codziennej pracy programisty i to w stosunkowo krótkim czasie i w atrakcyjnej cenie oraz gwarancja wsparcia po ukończeniu kursu sprawia, że jest on jedyny w swoim rodzaju.

Uczestniczka Programu PomeranianSTART.IT w ramach projektu Invest in Pomerania, którego partnerem merytorycznym był zespół Rockin’iT.

Konrad Wojtyło

Kurs jest dobrze zaplanowany, a same lekcje, ze względu też na dobór trenerów, są bardzo fajnie prowadzone, a co najważniejsze ciekawe. Jako osoba, która ma do czynienia z frontem od ponad roku, powtórzyłem najważniejsze kwestie oraz dowiedziałem się paru rzeczy, których inne kursy/szkolenia nie poruszają. Kodowanie wspólnie z trenerem, jak i robienie zadań samodzielnych nie sprawiło mi problemu, ze względu na szerokie omówienie każdej kwestii na zajęciach teoretycznych, co uważam za duży plus, gdyż kursant ma realne spojrzenie na to, czego się nauczył.

Uczestnik Programu PomeranianSTART.IT w ramach projektu Invest in Pomerania, którego partnerem merytorycznym był zespół Rockin’iT.

Program szkolenia

Dokładnie tyle ile trzeba!

1
Wprowadzenie

Wprowadzimy Cię w świat programowania. Dowiesz się o serwerach, domenach, adresach IP, bezpieczeństwie w sieci oraz o tym, jak szukać rozwiązań korzystając z internetu. Dodatkowo przygotujesz swoje środowisko developerskie wraz z instalacją VSC – edytora kodu.

2
Narzędzia

Programowanie to o wiele więcej niż zwykłe pisanie kodu. Podczas tego bloku trenerzy pokażą Ci, jakich narzędzi najczęściej używają programiści, aby ułatwić i usprawnić swoją pracę oraz modyfikować, automatyzować i testować oprogramowanie. Zapoznasz się z systemem kontroli wersji (GIT), oprogramowaniem Jira oraz narzędziem do zarządzania projektami Redmine.

3
HTML i CSS

Nasi eksperci przekażą Ci całą swoją wiedzę z dziedziny HTML i CSS. Poznasz dobre praktyki tworzenia stron i aplikacji, a także nauczysz się, jak rozwiązywać problemy. Razem z trenerem stworzysz swoją pierwszą stronę z wykorzystaniem realnych makiet dostarczonych przez UX Designerów.

4
GIT

W tym bloku poznasz jedno z podstawowych narzędzi w pracy programisty – system kontroli wersji GIT oraz dowiesz się, jak go używać. Nauczysz się korzystać z platformy GitLab i pracować z repozytorium – lokalnym oraz zdalnym. Ponadto przedstawimy Ci narzędzie Bitbucket, które umożliwia prace w zespole.

5
Wprowadzenie do JavaScriptu

W tym bloku nauczymy Cię najczęściej stosowanego języka programowania przy tworzeniu stron WWW. Zgłębisz podstawy programowania w JavaScript, dowiesz się jak debugować kod oraz posługiwać się konsolą. Odkryjesz struktury danych w JavaScript (obiekty, tablice) oraz sposoby ich przetwarzania, zapamiętywanie danych w przeglądarce, podstawowe funkcjonalności JavaScriptu (ES6+) i programowanie obiektowe (Object Oriented Programming). Poznasz sposoby obsługi asynchroniczności, a także animacji oraz obsługi multimediów.

6
HTTP

Dowiesz się, jak działa protokół HTTP oraz jak przekazywane są dane między przeglądarką, użytkownikiem a serwerem. Pokażemy Ci metody komunikacji z wykorzystaniem aplikacyjnego interfejsu programistycznego REST API.

7
JavaScript – API przeglądarki

W tym bloku trenerzy przekażą Ci wiedzę o API – interfejsach udostępnianych w językach programowania, które dają programistom dostęp do wielu dodatkowych funkcjonalności. Nauczysz się zarządzać drzewem Document Object Model z poziomu JavaScript oraz wyświetlać strukturę elementów na stronie za jego pomocą.

8
Firebase

Na tym etapie szkolenia zapoznasz się z Firebase: zestawem usług hostingowych dla dowolnego typu aplikacji. Powiemy Ci o regułach bezpieczeństwa, oraz jak projektować struktury i tworzyć bazy danych.

9
React.js

Najczęściej wykorzystywaną biblioteką do tworzenia interfejsów aplikacji internetowych jest React.js i to właśnie ją poznasz w tym bloku. Pokażemy Ci jak tworzyć kod w oparciu o komponenty. Będziesz używać gotowych zestawów komponentów opartych o Material Design.

10
Redux

W tym bloku nauczymy Cię wszystkiego o bibliotece Redux. Zgłębisz techniki zarządzania stanem aplikacji z jej wykorzystaniem. Poznasz najpopularniejsze rozszerzenie w Reduxie – redux thunk oraz zrozumiesz, jak tworzyć asynchroniczne akcje za jego pomocą.

11
Testowanie

Dowiesz się o różnicach między testowaniem manualnym a automatycznym. Nauczysz się narzędzi takich jak Jest, Cypress, TDD, E2E. Wytłumaczymy Ci kim jest Quality Assurance oraz jak z nim współpracować. Dostaniesz wskazówki dotyczące komunikacji oraz odbijania zagadnień i błędów.

12
TypeScript

Podczas kolejnego bloku naszego kursu, rozwiniesz swój warsztat programisty i odkryjesz język będący nadzbiorem JavaScriptu. Trenerzy nauczą Cię podstaw typowania statycznego oraz tworzenia projektów i aplikacji w TS.

13
Kompetencje zawodowe

Nauczymy Cię, w jaki sposób komunikować się w zespole oraz współpracować z klientami. Poznasz metody rozliczania projektów, raportowania, a także metodykę wytwarzania oprogramowania Waterfall oraz Scrum.

14
Warsztat HR

Naszym celem jest, abyś po ukończonym kursie znalazł/a swoją pierwszą pracę jako junior front-end developer. W tym celu w całości za Ciebie stworzymy Twoje pierwsze, profesjonalne CV programisty, aby podkreślić wszystkie umiejętności, na które zwracają uwagę pracodawcy. Ale to nie wszystko!

Aby zadbać o Twoją markę osobistą, założymy i uzupełnimy Twój profil na LinkedIn, a także przygotujemy Cię do pierwszej rozmowy rekrutacyjnej w branży IT. Dzięki tak fachowemu wsparciu Twoje szanse na zatrudnienie znacząco wzrosną!

SUKCES!
Technologie, które poznasz:
CSS
Firebase
Git
Git hub
HTML
JavaScript
Jest
React
Redmine
Redux
TypeScript
Vscode
Trenerzy info mobile
Szymon Szymański
Frontend Developer

Sprawny front-endowiec zafascynowany pracą z rozwiązaniami machine learning/ deep learning. W toku swojej kariery pracował z produktami SaaS, rozwijał aplikacje, brał także udział w tworzeniu banku opartego o blockchain. To jednak nie wszystko, Szymon pasjonuje się także zagadnieniami związanymi z UX/UI – ma na swoim koncie udział w projektowaniu gry Outriders zbudowanej na silniku Unreal.

Robert Gańko
Senior Fullstack Developer
Speednet

Doświadczony pasjonat programowania, pochodzący znad samego morza. Autor unikatowej metody nauczania i merytoryczny opiekun naszego kursu. Od 2013 nieprzerwanie związany z firmą Speednet, gdzie pełni rolę Web Developera, pracując przy dużych projektach. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami, jak Operon czy Bank BPH SA. Tworzył m.in. aplikacje wspomagające edukację, platformę wspierającą przemysł ogrodniczy, systemy bankowe, a nawet… serwis randkowy!

Michał Markiewicz
Senior Fullstack Developer

Zapalony programista o ponad 10-letnim doświadczeniu i szerokim spektrum umiejętności. Uwielbia eksperymentować z nowymi technologiami oraz znajdować najlepsze rozwiązania dla danego problemu. Michał współpracował z takimi firmami, jak: Speednet, Xcactus i Contractbook, a także tworzył różne aplikacje i innowacje technologiczne. Pełniąc rolę Trenera Pomeranian START.IT, nie tylko podzieli się z uczestnikami kursu swoją ogromną wiedzą, ale też sprawnie i efektywnie będzie zarządzał pracą w grupie.

Mateusz Bednarz
Senior QA Engineer
Scalo

Odnoszący sukcesy inżynier IT, związany z branżą od ponad dekady. Od dłuższego czasu zanurzony w świecie testowania oprogramowania. Interesuje się psychologią oraz rozwojem osobistym, a na swoją muzyczną playlistę wrzuca rap z najwyższej półki.

Maciej Dojlido
Lead Software Engineer Front-End Developer
EPAM Systems

Inżynier oprogramowania z niemal ośmioletnim doświadczeniem. Na swoim zawodowym koncie ma także 4 lata pracy w charakterze inżyniera full-stack. Pracował z takimi technologiami, jak: JS, React, PHP, MySQL. Firmy planujące udoskonalenie systemu zarządzania do zwinnego oprogramowania mogą liczyć na jego profesjonalne wsparcie, front-endowe architektury kodu nie mają przed nim tajemnic, a wizualizacje danych z systemów Big Data nie sprawiają mu trudności. Maciej bierze także udział w programie mentoringowym, wspierając młodszych kolegów z zespołu.

Łukasz Morawiec
Fullstack Developer
Freelance

Łukasz od wielu lat pracuje jako programista full-stack, tworząc systemy i platformy dedykowane firmom ze zróżnicowanych branż. Może pochwalić się projektami zrealizowanymi dla branży transportowej, HR, medycznej czy marketingowej. To prawdziwy pasjonat kodowania i programistyczny poliglota, obsługujący szeroki wachlarz technologii oraz języków umożliwiających tworzenie rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb.

Łukasz Januszek
Konsultant IT
Własna działalność

Ponad 15 lat w branży IT w różnych rolach (m.in. senior developer w Future Processing, szkoleniowiec, analityk strategiczny), przeprowadził ponad 3000 godzin szkoleniowych w tematach technicznych i “miękkich” zarówno w Polsce jak i za granicą.

Kamil Grygiel
Założyciel/Software Developer
PROGRESSIVE APS

Specjalista od front-endu, który jednocześnie nie obawia się back-endowych tematów. Z branżą IT związany od ponad 11 lat. W jego zawodowym portfolio znajduje się pełen wachlarz ciekawych współprac – Kamil swoimi programistycznymi umiejętnościami wspierał m.in. popularny portal streamingowy, firmy e-commerce, branżę edukacyjną oraz rozrywkową. Obecnie pracuje nad własnym projektem, od podstaw budując funkcjonalne aplikacje.

Cieszymy się zaufaniem

Zdobyte doświadczenie i podejście do klientów nie przeszły bez echa. Szeregi naszych partnerów tworzą technologiczni innowatorzy, którzy mogą pochwalić się realizacją dużych projektów – w kraju i za granicą.

Jak sfinansować kurs?

Metody finansowania kursu

Istnieje wiele możliwości, z których możesz skorzystać w finansowaniu naszego programu wdrożenia do zawodu Front-end Developera. Chętnie pomożemy Ci dobrać optymalną formę i wesprzemy w procesie pozyskania dofinansowania.

Rozłożenie na raty
Baza Usług Rozwojowych
Krajowy Fundusz Szkoleniowy
Urząd Pracy
Budżet szkoleniowy
Inwestuj w rozwój

Raty z banku Santander SA to wygodny i szybki sposób opłacenia każdego wybranego kursu z oferty Rockin’iT. Wybierz satysfakcjonującą ilość rat i zacznij naukę już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Podpowiemy Ci, jak zdobyć dofinansowanie naszego kursu w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu możesz otrzymać wsparcie nawet do 80% ceny kursu. Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także ich pracownicy oraz osoby samo-zatrudnione.

SPRAWDŹ JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Dofinansowanie z KFS mogą otrzymać osoby spełniające wszystkie z poniższych warunków:

1. Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę.

2. Pracownicy potrzebujący nowych umiejętności w związku z rozwojem w firmach nowych technologii i narzędzi.

3. Pracownicy wymagający wsparcia w zawodach deficytowych: programiści, projektanci, administratorzy baz danych, testerzy, operatorzy systemów, analitycy, pracownicy księgowości.

SPRAWDŹ JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Dofinansowanie dedykowane dla osób posiadających status osoby bezrobotnej oraz tzw. gwarancję zatrudnienia od przyszłego pracodawcy.

SPRAWDŹ JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Firmy chętnie inwestują w rozwój swoich pracowników. Sprawdź, czy Twoja oferuje budżet szkoleniowy. Chętnie skoordynujemy tę formę finansowania z Twoim pracodawcą.

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój .

Nieoprocentowana pożyczka może wynieść do 30 tysięcy złotych i sfinansować nawet 100 % kosztów szkolenia. Spłata odbywa się w płatnościach ratalnych każdego miesiąca. Minimalna liczba rat to 12, zaś maksymalna to 36. Program daje możliwość umorzenia nawet do 20-25 % za wybrany kurs.

SPRAWDŹ JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE
Rozłożenie na raty

Raty z banku Santander SA to wygodny i szybki sposób opłacenia każdego wybranego kursu z oferty Rockin’iT. Wybierz satysfakcjonującą ilość rat i zacznij naukę już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Baza Usług Rozwojowych

Podpowiemy Ci, jak zdobyć dofinansowanie naszego kursu w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu możesz otrzymać wsparcie nawet do 80% ceny kursu. Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także ich pracownicy oraz osoby samo-zatrudnione.

SPRAWDŹ JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Dofinansowanie z KFS mogą otrzymać osoby spełniające wszystkie z poniższych warunków:

1. Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę.

2. Pracownicy potrzebujący nowych umiejętności w związku z rozwojem w firmach nowych technologii i narzędzi.

3. Pracownicy wymagający wsparcia w zawodach deficytowych: programiści, projektanci, administratorzy baz danych, testerzy, operatorzy systemów, analitycy, pracownicy księgowości.

SPRAWDŹ JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE
Urząd Pracy

Dofinansowanie dedykowane dla osób posiadających status osoby bezrobotnej oraz tzw. gwarancję zatrudnienia od przyszłego pracodawcy.

SPRAWDŹ JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE
Budżet szkoleniowy

Firmy chętnie inwestują w rozwój swoich pracowników. Sprawdź, czy Twoja oferuje budżet szkoleniowy. Chętnie skoordynujemy tę formę finansowania z Twoim pracodawcą.

Inwestuj w rozwój

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój .

Nieoprocentowana pożyczka może wynieść do 30 tysięcy złotych i sfinansować nawet 100 % kosztów szkolenia. Spłata odbywa się w płatnościach ratalnych każdego miesiąca. Minimalna liczba rat to 12, zaś maksymalna to 36. Program daje możliwość umorzenia nawet do 20-25 % za wybrany kurs.

SPRAWDŹ JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Chcesz wiedzieć więcej?
Daj nam znać!

Zostaw swój kontakt – odezwiemy się do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Szymon Krupiński
Sales Specialist
szymon.krupinski@rockinit.pl
880 571 269

  Wejdź do branży IT w rytmie rocka

  Wytyczamy nowe szlaki na scenie edukacji w IT. Doświadczenie łączymy z innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

  40+
  trenerów
  10+
  tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
  15
  współpracujących firm
  9
  miast