PODSTAWOWY

INTRO
do Front-endu

Myślisz o nauce programowania, ale inwestycja w długi i drogi kurs programowania wydaje Ci się ryzykowna? INTRO do Front-endu jest dla Ciebie! To 2 tygodnie intensywnych lekcji kodowania (HTML, CSS, JS i React.js) na żywo w cenie 990 zł, które odliczysz od dalszej nauki!

Najbliższe terminy
filters
Najblizsze terminy
filters
Wyczyść
Filtry
Tryb


Lokalizacja

ANULUJ
TERMINY DLA:
Brakujące:
BRAK TERMINÓW
DLA Twojego zapytania.
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH
A damy CI znać, gdy POJAWI SIĘ TERMIN.
TERMINY DLA:
Brakujące:
BRAK TERMINÓW
DLA Twojego zapytania.
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH
A damy CI znać, gdy POJAWI SIĘ TERMIN.
Miejsce
Termin
Wymiar
Cena
Miejsce
Zdalnie
Wieczorowy
Termin
29.04.2024
-
13.05.2024
Wymiar
20 godzin Polski
Cena
990 PLN
Miejsce
Zdalnie
Weekendowy
Termin
13.05.2024
-
27.05.2024
Wymiar
20 godzin Polski
Cena
990 PLN
WIĘCEJ TERMINÓW
Dlaczego warto?

INWESTUJ W PROGRAMISTYCZNĄ PRZYSZŁOŚĆ BEZ OBAW!

INTRO do Front-endu to intensywny program szkoleniowy z naszymi trenerami na żywo, podczas którego opanujesz podstawowe technologie front-endowe i bez zobowiązań upewnisz się, czy programowanie jest dla Ciebie — przy czym jeśli zdecydujesz się na następny krok z naszym Programem Wdrożenia do Zawodu Junior Front-end Developera, odejmiemy Ci koszt INTRO (990 zł) od jego ceny i umożliwimy utrwalenie zdobytej wiedzy!

 

Co więcej, płatność za INTRO możesz rozdzielić na raty! 

CHCESZ ZOSTAĆ PROGRAMISTĄ, ALE NIE MASZ PEWNOŚCI, CZY FRONT-END JEST DLA CIEBIE?

Nasz program szkoleniowy INTRO do Front-endu pomoże Ci bezpiecznie rozwiać wszelkie wątpliwości, czy w duszy gra Ci front-end. Zdobędziesz solidną dawkę praktycznej wiedzy i umiejętności, które potwierdzimy CERTYFIKATEM, a także stworzysz pierwszą aplikację do swojego portfolio!

Co da ci szkolenie?

INTRO DO PROGRAMOWANIA FRONT-END TO NAUKA PRAKTYCZNYCH SKILLI

Program szkoleniowy INTRO do Front-endu to 20 h zajęć w postaci zdalnej z doświadczonymi trenerami w 6 blokach tematycznych w trybie weekendowym lub wieczorowym (2-3 razy w tygodniu). Nasi wirtuozi front-developmentu zabiorą Cię na żywo w praktyczną podróż po najpopularniejszych językach programowania (HTML, CSS, JavaScript) i narzędziach stosowanych przez front-end devów, a całość zakończycie wspólnym koncertem sprawdzającym nabyte umiejętności – projektem wykonanym w najczęściej stosowanej bibliotece JavaScript – React.js!

 

INTRO do Front-endu to pierwszy singiel przed nagraniem kompletnej front-endowej płyty:

Nauczysz się solidnych podstaw HTML, CSS i JavaScript
Przygotujesz swoje pierwsze środowisko programistyczne w Vite
Poznasz bibliotekę React.js
Razem z nami przygotujesz szablon pierwszej strony w React.js
Opanujesz najlepsze praktyki programistyczne
Wykonasz swoją pierwszą działającą aplikację
Dostaniesz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności
Otrzymasz zniżkę 990 zł przy zakupie Programu Wdrożenia do Zawodu
Program szkolenia

POZNAJ NAJPOPULARNIEJSZE JĘZYKI PROGRAMOWANIA I ZOBACZ, JAK WYGLĄDA PRACA DEVELOPERA!

1
Postawienie środowiska oraz zapoznanie się z CSS oraz HTML

Zaczniemy od stworzenia profesjonalnego środowiska developerskiego w Vite oraz zapoznania się z podstawowymi technologiami front-endowymi. Dowiesz się, czym są znaczniki HTML oraz jak zmienić ich wygląd.

2
Pierwsze komponenty w React.js

W tym bloku stworzysz od zera projekt oparty na bibliotece React.js. Dowiesz się także, jak stworzyć i wykorzystywać komponenty. Pokażemy Ci również, z czego składa się projekt, i zdradzimy tajniki zarządzania nim od strony technicznej.

3
Szablon strony z wykorzystaniem React.js

Stworzysz szablon (layout) strony oraz nauczysz się umieszczać komponenty w jej przestrzeni.

4
Wprowadzenie do JavaScript

Poznasz podstawy najbardziej pożądanego języka programowania na rynku – JavaScript.

5
Pierwsza strona interaktywna w React.js

Razem z nami przygotujesz swoją pierwszą stronę interaktywną.

6
Pierwszy projekt do Twojego portoflio!

Będziesz w stanie zrobić w pełni działającą aplikację obliczeniową!

7
Możesz rozpocząć Program Wdrożenia do Zawodu ze zniżką 990 zł

Zdobędziesz kolejne skille, dołączysz więcej aplikacji do swojego programistycznego portfolio i zostaniesz pełnoprawnym Junior Front-end Developerem!

YOU ROCK!
Technologie, które poznasz:
CSS
Discord
HTML
JavaScript
React
Vite
Vscode
Trenerzy info mobile
Michał Markiewicz
Senior Fullstack Developer

Zapalony programista o ponad 10-letnim doświadczeniu i szerokim spektrum umiejętności. Uwielbia eksperymentować z nowymi technologiami oraz znajdować najlepsze rozwiązania dla danego problemu. Michał współpracował z takimi firmami, jak: Speednet, Xcactus i Contractbook, a także tworzył różne aplikacje i innowacje technologiczne. Pełniąc rolę Trenera Pomeranian START.IT, nie tylko podzieli się z uczestnikami kursu swoją ogromną wiedzą, ale też sprawnie i efektywnie będzie zarządzał pracą w grupie.

Robert Gańko
Senior Fullstack Developer
Speednet

Doświadczony pasjonat programowania, pochodzący znad samego morza. Autor unikatowej metody nauczania i merytoryczny opiekun naszego kursu. Od 2013 nieprzerwanie związany z firmą Speednet, gdzie pełni rolę Web Developera, pracując przy dużych projektach. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami, jak Operon czy Bank BPH SA. Tworzył m.in. aplikacje wspomagające edukację, platformę wspierającą przemysł ogrodniczy, systemy bankowe, a nawet… serwis randkowy!

Maciej Dojlido
Lead Software Engineer Front-End Developer
EPAM Systems

Inżynier oprogramowania z niemal ośmioletnim doświadczeniem. Na swoim zawodowym koncie ma także 4 lata pracy w charakterze inżyniera full-stack. Pracował z takimi technologiami, jak: JS, React, PHP, MySQL. Firmy planujące udoskonalenie systemu zarządzania do zwinnego oprogramowania mogą liczyć na jego profesjonalne wsparcie, front-endowe architektury kodu nie mają przed nim tajemnic, a wizualizacje danych z systemów Big Data nie sprawiają mu trudności. Maciej bierze także udział w programie mentoringowym, wspierając młodszych kolegów z zespołu.

Mateusz Bednarz
Senior QA Engineer
Scalo

Odnoszący sukcesy inżynier IT, związany z branżą od ponad dekady. Od dłuższego czasu zanurzony w świecie testowania oprogramowania. Interesuje się psychologią oraz rozwojem osobistym, a na swoją muzyczną playlistę wrzuca rap z najwyższej półki.

Łukasz Januszek
Konsultant IT
Własna działalność

Ponad 15 lat w branży IT w różnych rolach (m.in. senior developer w Future Processing, szkoleniowiec, analityk strategiczny), przeprowadził ponad 3000 godzin szkoleniowych w tematach technicznych i „miękkich” zarówno w Polsce jak i za granicą.

Łukasz Morawiec
Fullstack Developer
Freelance

Łukasz od wielu lat pracuje jako programista full-stack, tworząc systemy i platformy dedykowane firmom ze zróżnicowanych branż. Może pochwalić się projektami zrealizowanymi dla branży transportowej, HR, medycznej czy marketingowej. To prawdziwy pasjonat kodowania i programistyczny poliglota, obsługujący szeroki wachlarz technologii oraz języków umożliwiających tworzenie rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb.

Kamil Grygiel
Założyciel/Software Developer
PROGRESSIVE APS

Specjalista od front-endu, który jednocześnie nie obawia się back-endowych tematów. Z branżą IT związany od ponad 11 lat. W jego zawodowym portfolio znajduje się pełen wachlarz ciekawych współprac – Kamil swoimi programistycznymi umiejętnościami wspierał m.in. popularny portal streamingowy, firmy e-commerce, branżę edukacyjną oraz rozrywkową. Obecnie pracuje nad własnym projektem, od podstaw budując funkcjonalne aplikacje.

Szymon Szymański
Frontend Developer

Sprawny front-endowiec zafascynowany pracą z rozwiązaniami machine learning/ deep learning. W toku swojej kariery pracował z produktami SaaS, rozwijał aplikacje, brał także udział w tworzeniu banku opartego o blockchain. To jednak nie wszystko, Szymon pasjonuje się także zagadnieniami związanymi z UX/UI – ma na swoim koncie udział w projektowaniu gry Outriders zbudowanej na silniku Unreal.

PARTNERZY

Cieszymy się zaufaniem

Zdobyte doświadczenie i podejście do klientów nie przeszły bez echa. Szeregi naszych partnerów tworzą technologiczni innowatorzy, którzy mogą pochwalić się realizacją dużych projektów — w kraju i za granicą.

Chcesz wiedzieć więcej?
Daj nam znać!

Zostaw swój kontakt — odezwiemy się do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Szymon Krupiński
Sales Specialist
szymon.krupinski@rockinit.pl
880 571 269

  Jesteśmy młodą organizacją, ale mamy dużą skalę

  Wytyczamy nowe szlaki na scenie edukacji w IT. Doświadczenie łączymy z innowacyjnym podejściem, dzięki czemu stale podnosimy kwalifikacje naszych absolwentów. A to wszystko z rockową energią!

  40+
  trenerów
  10+
  tyle lat doświadczenia mają nasi trenerzy
  15
  współpracujących firm
  9
  miast