Ekosystem - Rockin'iT - Kursy programowania

Ekosystem Rockin’iT

Hub wymiany wiedzy i umiejętności, networkingu oraz projektów, które mają znaczenie.

Biznes

Słuchamy biznesu i wiemy, czego potrzebuje. To absolutna podstawa naszych szkoleń. Oferta Rockin’iT zbudowana została w oparciu o realne zapotrzebowanie rynku. Słuchamy firm, słuchamy specjalistów, słuchamy pracowników. Znamy ich potrzeby, wyzwania i bolączki. Dzięki naszym partnerom budujemy szkolenia dające umiejętności, które wnoszą wartość w życie zawodowe kursantów i sprawiają, że ich organizacje działają efektywniej.

Trenerzy

Z ich długoletniego doświadczenia wynika nasz content szkoleniowy. Każdy kurs stworzony został w oparciu o wiedzę i ekspertyzę Trenerów. Zawartość naszych szkoleń napisało życie zawodowe liderów branży i ekspertów w swoich specjalizacjach. Każde słowo wynika z ich przeżyć, a każda informacja poparta jest doświadczeniem.

Eksperci i dydaktycy

Doświadczenie i wiedza to nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć obie te rzeczy wykorzystać tak, aby skutecznie nauczać. Połączenie wieloletniej praktyki i uznanych metod dydaktycznych jest kluczem do sukcesu. Dlatego właśnie szkolenia Rockin’iT to nie zwykłe “spotkania” z ekspertami z branży, tylko solidnie zaprojektowane procesy przekazywania wiedzy i kształtowania umiejętności.

Społeczność

Ciągłe ulepszanie, nauka, wymiana wiedzy i pomysłów oraz nieustający networking. Eksperci, reprezentanci biznesu, managerowie, inżynierowie i Trenerzy – to z nimi tworzymy społeczność, której celem jest stałe podnoszenie kompetencji, mentoring, wzajemne wsparcie oraz tworzenie rzeczy pięknych i wartościowych.

Partnerzy

Wiedza jest wartością. Dzielimy się nią z naszymi partnerami, których wspieramy w rozwoju. Znajdują się wśród nich fundacje, prywatne inicjatywy oraz projekty realizowane przez firmy. Wszędzie tam, gdzie wiedza czyni dobro, jesteśmy i my! Od wsparcia projektów IT realizowanych przez NGO po doradztwo dla instytucji publicznych w inicjatywach ważnych społecznie – zespół Rockin’iT i nasza społeczność służą pomocą.

Magiczna mieszanka

Mieszanka podejścia całego zespołu, partnerów, trenerów i dydaktyków, wierzących w nasze ideały, sprawia, że Ekosystem Rockin’iT jest miejscem, gdzie dzieje się prawdziwa magia. Jeśli chcesz być jego częścią – nie zwlekaj, daj nam o sobie znać. Wszyscy jesteśmy R’iT!